książka

ksiazka
 • Książka do napisania

  Uwaga! Alarm! Smogosmok!


  Jeśli spodobała Ci się historia, która przytrafiła się Mani i jej młodszemu bratu Igiemu, to możesz ją teraz napisać od nowa własnymi słowami. Możesz sam lub sama opowiedzieć innym o problemie zanieczyszczenia powietrza w naszym kraju. Może dzięki Tobie o smogu dowiedzą się Twoi sąsiedzi? Pokażesz im co napisałeś lub napisałaś i razem z nimi zastanowicie się , co możecie zrobić, żebyśmy wszyscy oddychali czystym powietrzem, byli zdrowi, szczęśliwi i żeby wszystkim nam żyło się lepiej.
  Wydrukuj poniższy plik książki "Uwaga! Alarm! Smogosmok!", w którym brakuje tekstu, a ilustracje narysowane są konturem, żeby można je było pokolorować kredkami lub farbami. Życzymy inwencji twórczej w pisaniu, na pewno dasz radę!

 • Książka do zilustrowania

  Uwaga! Alarm! Smogosmok!


  Jeśli spodobała Ci się historia, która przytrafiła się Mani i jej młodszemu bratu Igiemu i lubisz rysować, to możesz ją teraz zilustrować od nowa własnymi rysunkami lub malunkami. Możesz własną twórczością opowiedzieć innym o problemie zanieczyszczenia powietrza w naszym kraju. Może dzięki Tobie o smogu dowiedzą się Twoi sąsiedzi? Pokażesz im co narysowałeś lub namalowałaś i razem z nimi zastanowicie się, co możecie zrobić, żebyśmy wszyscy oddychali czystym powietrzem, byli zdrowi, szczęśliwi i żeby wszystkim nam żyło się lepiej.
  Wydrukuj poniższy plik książki "Uwaga! Alarm! Smogosmok!", w którym jest tylko tekst, a brakuje ilustracji. Twoje rysunki będą z pewnością o wiele ładniejsze i ciekawsze. Życzymy inwencji twórczej w ilustrowaniu, na pewno dasz radę!

 • Książka do pokolorowania

  Uwaga! Alarm! Smogosmok!


  Jeśli spodobała Ci się historia, która przytrafiła się Mani i jej młodszemu bratu Igiemu, to możesz ją teraz samodzielnie pokolorować kredkami lub farbami. Możesz sam lub sama opowiedzieć innym o problemie zanieczyszczenia powietrza w naszym kraju. Może dzięki Tobie o smogu dowiedzą się Twoi sąsiedzi? Pokażesz im własnoręcznie zrobioną książkę i zastanowicie się, co możecie zrobić, żebyśmy wszyscy oddychali czystym powietrzem, byli zdrowi, szczęśliwi i żeby wszystkim nam żyło się lepiej.
  Wydrukuj poniższy plik książki "Uwaga! Alarm! Smogosmok!", w którym brakuje koloru. Weź kredki i farby w ręce i do dzieła! Życzymy Ci inwencji twórczej, na pewno dasz radę!